Liikelaitokset pääkuva

Navigaatiovalikko

Liikelaitosten johtokunnat

Liikelaitosten johtokunnat

 

Sivua päivitetään

Kuntatekniikkaliikelaitos yhteystiedot

Kuntatekniikkaliikelaitoksen johtokunta

Yletyinen Jarmo, Kok. Puheenjohtaja jarmo.yletyinen@luottamus.lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Lampinen Antti, Kesk.

Kärkkäinen Tarja, SDP Varapuheenjohtaja p. +358 40 5345 725 tarja.karkkainen@luottamus.lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Uurinmäki Anneli, SDP

Ikonen Erja, Kesk. erja.ikonen@luottamus.lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Ullgren Annika, Kesk.

Karonen Pasi, SDP p. +358 40 1044 112 pasi.karonen@luottamus.lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Reittu Veikko, Vas.

Laatikainen Martti, PS p. +358 40 7055 251 martti.laatikainen@luottamus.lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Tolvanen Pasi, PS

Määttänen Jarkko kaupunginjohtaja + 358 40 1044 001 jarkko.maattanen@lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Saastamoinen Susanna, elinvoimajohtaja

Tähkiö Johanna hallintojohtaja p. +358 40 1044 020 johanna.tahkio@lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Sihvonen Arto, hyvinvointijohtaja

Vesihuoltoliikelaitos yhteystiedot

Vesihuoltoliikelaitoksen johtokunta

Komulainen Matti, SDP Puheenjohtaja Pankajärventie 46, 81700 Lieksa p. +358 50 5234 370 matti.komulainen@luottamus.lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Karonen Pasi, SDP

Kananen Esa, KD Varapuheenjohtaja p. +358 44 9865 943 esa.kananen@luottamus.lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Kuivalainen Pekka, Kesk.

Turunen Anna-Liisa, Kesk. anna-liisa.turunen@luottamus.lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Heikkinen Heli, Kesk.

Määttänen Jarkko kaupunginjohtaja p. +358 40 1044 001 jarkko.maattanen@lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Saastamoinen Susanna, elinvoimajohtaja

Tähkiö Johanna hallintojohtaja p. +358 40 1044 020 johanna.tahkio@lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Sihvonen Arto, hyvinvointijohtaja

Pielisen Karjalan tilitoimistoliikelaitos yhteystiedot

Pielisen Karjalan tilitoimistoliikelaitoksen johtokunta

Tähkiö Johanna Puheenjohtaja Pielisentie 3, 81700 Lieksa p. +358 40 1044 020 johanna.tahkio@lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Saastamoinen Susanna, Lieksa

Korhonen Kyösti Varapuheenjohtaja kyosti.korhonen@nurmes.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Saatsi Asko, Nurmes

Sihvonen Arto Pielisentie 3, 81700 Lieksa p. +358 40 1044 101 arto.sihvonen@lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Määttänen Jarkko, Lieksa

Boren Riikka Kirkkokatu 14, 75500 Nurmes +358 40 1045 002 riikka.boren@nurmes.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Moilanen Petri, Nurmes