Liikelaitokset pääkuva

Navigaatiovalikko

Liikelaitosten johtokunnat

Liikelaitosten johtokunnat

 

Kuntatekniikkaliikelaitos yhteystiedot

Kuntatekniikkaliikelaitoksen johtokunta

Laatikainen Martti Puheenjohtaja Kipruntie 29, 81820 Kylänlahti p. 040 705 5251 martti.laatikainen@lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Ihalainen Tarmo

Heikura Kari Varapuheenjohtaja Martinkoski 28, 81860 Viekijärvi p. 0400 275 310 kari.heikura@lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Vaakanainen Esa

Väätäinen Aija Löpöntie 99, 81950 Pankajärvi p. 045 856 2670 vaatainen@luukku.com

Henkilökohtainen varajäsen: Pöyhönen Tanja

Heikura Martti Veräjäpolku 1, 81820 Kylänlahti p. 0500 275 642 martti.heikura@megatalli.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Oinonen Antero

Kärkkäinen Tarja Meriläntie 9, 81700 Lieksa p. 040 534 5725 tarja.karkkainen@lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Jalovaara Raili

Liiten Mervi Pielisentie 29 as 8, 81700 Lieksa p. 040 504 0998 mervi.liiten@lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Uurinmäki Anneli

Reittu Veikko Siikasuontie 24, 81720 Lieksa p. 040 728 1233

Henkilökohtainen varajäsen: Komulainen Matti

Saastamoinen Susanna Löpöntie 43, 81750 Pankakoski p. 04010 44009 susanna.saastamoinen@lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Määttänen Jarkko

Tähkiö Johanna Petlatie 15, 81720 Lieksa p. 04010 44020 johanna.tahkio@lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Sihvonen Arto

Vesihuoltoliikelaitos yhteystiedot

Vesihuoltoliikelaitoksen johtokunta

Komulainen Matti Puheenjohtaja Pankajärventie 46, 81700 Lieksa p. 050 523 4370 matti.komulainen@lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Härkönen Eero

Kärkkäinen Osmo Varapuheenjohtaja Hilmantie 5, 81820 Kylänlahti p. 0400 352 331 osmo.karkkainen@lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Räsänen Heikki

Harjunen Sari Nurmeksentie 54, 81700 Lieksa p. 050 356 0815 ahaa.talli@jippii.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Kurkinen Satu-Lilja

Uurinmäki Anneli Ohjastie 12, 81750 Pankakoski p. 040 828 7068 anneli.uurinmaki@pp.inet.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Liiten Mervi

Muhonen Paavo Ojalantie 11, 81750 Pankakoski p. 040 579 5078 paavo.muhonen@lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Laamanen Hannu

Saastamoinen Susanna Löpöntie 43, 81750 Pankakoski p. 04010 44009 susanna.saastamoinen@lieksankehitys.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Määttänen Jarkko

Tähkiö Johanna Petlatie 15, 81720 Lieksa p. 04010 44020 johanna.tahkio@lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Sihvonen Arto

Pielisen Karjalan tilitoimistoliikelaitos yhteystiedot

Pielisen Karjalan tilitoimistoliikelaitoksen johtokunta

Tähkiö Johanna Puheenjohtaja Pielisentie 3, 81700 Lieksa p. 04010 44020 johanna.tahkio@lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Saastamoinen Susanna, Lieksa

Sallinen Jussi Varapuheenjohtaja Kirkkokatu 14, 75500 Nurmes p. 04010 45020 jussi.sallinen@nurmes.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Boren Riikka, Nurmes

Sihvonen Arto Pielisentie 3, 81700 Lieksa p. 04010 44101 arto.sihvonen@lieksa.fi

Henkilökohtainen varajäsen: Ryynänen Juha, Lieksa

Korhonen Kyösti p. 04010 41002 kyosti.korhonen@valtimo.fi